Drezno: plac Teatralny

Rezerwacja zwiedzania Drezna autokarem z przewodnikiem

Drezno: pałac Zwinger

Zamówienie wycieczki autokarem po mieście

Drezno: Semperoper

Rezerwacja zwiedzania Drezna autokarem lub busem

Zwiedzanie Drezna autokarem

W Drezno Bus mogą Państwo zamówić autokary i busy nie tylko do transportu osób i na wycieczkę, lecz także do przewozu grupy w trakcie zwiedzania miasta. Aby zamówić objazdowe zwiedzanie Drezna autokarem, prosimy o kontakt pod adresem wraz z informacją odnośnie terminu, liczebności grupy, punktu poczatkowego oraz opis, jak ma wyglądać program zwiedzania. Możemy Państwu polecić m.in. następujące trasy:

Trasa panoramiczna Drezna

Na trasie panoramicznej zwiedzania Drezna z okien autokaru mogą Państwo zobaczyć najważniejsze zabytki Drezna, miedzy innymi Semperoper, Pałac Kultury (Kulturpalast), katedrę świetej Trójcy (Hofkirche), rezydencję zamkową, plac zamkowy, kościół Marii Panny (Frauenkirche), tarasy i pałace nad Łabą, pomnik "Złotego jeźdźca"("Goldener Reiter"), most "Niebieski cud" ("Blaues Wunder") oraz elegancką dzielnicę willową Drezna. Zwiedzanie trasą panoramiczną trwa około dwie godziny i może zostaż połaczone z krótkim spacerem po starówce, tworząc w ten sposób trzygodzinną "trasę panoramiczną XXL". Oczywiście zespół Drezno Bus może zorganizować, oprócz potrzebnego autokaru lub busa, także opiekę kompetentnego przewodnika wycieczek po Dreźnie.

Trasa "Główne atrakcje Drezna"

Dla grup, które przyjeżdzaja do Drezna na krótki okres czasu, polecamy rezerwację trasy "Główne atrakcje". To zwiedzanie składa się z przejazdu przez dzielnice, położone na obrzeżach Drezna, krótkiego spaceru po starówce oraz wizyty w Semperoper lub w "Grünes Gewölbe" (galerii sztuki) w zamku w Dreźnie. Oczywiście Drezno Bus zorganizuje dla Państwa także opiekę kompetentnego przewodnika, który opowie o oglądanych na trasie głównych zabytkach Drezna oraz zarezerwuje termin zwiedzania i bilety wstępu do wybranego miejsca, które chcą Państwo zwiedzić.

Bliższe informacje dot. zwiedzania autokarem

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją zwiedzania Drezna autokarem, prosimy o kontakt pod adresem . Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa życzeń i wyobrażeń.

mouseover