Berlin: Brama Brandenburska

Rezerwacja wycieczek autokarowych z Drezna do Berlina

Lipsk: Kosciół św. Tomasza

Zamówienie wycieczki ze zwiedzaniem z Drezna do Lipska

Panorama Pragi

Wycieczki autokarem lub busem do Pragi

Berlin: Katedra & Fernsehturm

Wycieczki do Berlina ze zwiedzaniem autokarem

Lipsk: Naschmarkt

Wycieczki autokarowe z Drezna do Saksonii, Brandenburgii, Czech i Polski

Wycieczki autokarowe z Drezna

Jeżeli szukają Państwo autokaru lub busa na wycieczkę autokarową z Drezna, to są Państwo we właściwym miejscu! Zespół Drezno Bus z przyjemnością oddaje Państwu do dyspozycji autokary wszystkich wielkości na zwiedzanie i wycieczki autokarowe na obszarze Saksonii, na przykład do Lipska, jak również do sąsiednich regionów np. Brandenburgii, Berlina, Polski i Czech. Poza tym we współpracy z touroperatorem City Tours możemy zająć sie zaplanowaniem, organizacją i realizacją wycieczki autokarowej z Drezna oraz opracowaniem wielodniowej wycieczki objazdowej po Niemczech, Austrii i reszcie Europy w zależności od Państwa upodobań.

Wycieczki autokarowe do Berlina

Ulubionym celem wycieczek całodniowych z Drezna jest stolica Niemiec - Berlin. Dzieki swoim licznym zabytkom z przeszłości i teraźniejszości Berlin co roku przyciąga miliony turystów z całego świata. Z Drezna do Berlina można dojechać autokarem w zaledwie trzy godziny, a busem nawet w nieco ponad dwie. Drezno Bus proponuje skorzystanie z tej bliskości i zorganizowanie całodniowej wycieczki autokarowej z Drezna do Berlina i jest gotowy pomóc w wynajmie odpowiedniego autokaru lub busa. Oczywiście program każdej wycieczki do Berlina może być zaplanowany w zależności od osobistych potrzeb i życzen. Do wyboru mają Państwo zwiedzanie licznych zabytków Berlina jak na przykład budynku Reichstagu, bramy Brandenburskiej (Brandenburger Tor: dawna brama miasta i jeden z głównych symboli Berlina i Niemiec), Berlin Hauptbahnhof (główny dworzec kolejowy: największy węzeł przesiadkowy w Europie), Potsdamer Platz (jeden z największych placów w Berlinie), Tiergarten, katedry berlińskiej (Berliner Dom), Wyspy muzeów (Museumsinsel: północna część wyspy leżącej na rzece Sprewie w centralnej dzielnicy Berlina), Spreeufer, Friedrichstadt Palast (najbardziej znany teatr rewiowy w Berlinie), "Unter den Linden" (bulwar, którego nazwa pochodzi od lip, rosnących dawniej wzdłuż ulicy i na centralnym pasie pomiędzy dwoma jezdniami), Kurfürstendamm (znany również jako "Ku'damm", jedna z najbardziej znanych aleji w Berlinie), etc.

Wycieczki autokarowe do Lipska

Niedaleko Drezna leży również niesamowicie fascynujace kulturowo miasto Lipsk. Podróż z Drezna do Lipska autokarem trwa niecałe dwie godziny, a busem z Drezna do Lipska można dotrzeć już w około półtorej godziny. Z pewnością warto, gdyż Lipsk ma dużo do zaoferowania: Od Domu Schillera aż po Gewandhaus, od koscioła św. Tomasza aż po kosciół św. Mikołaja, od Starej Giełdy aż po Operę,... Oczywiście na Państwa życzenie Drezno Bus zapewni kompetentnego przewodnika po Lipsku, który w ramach wycieczki autokarowej do Lipska pokaże Państwu zabytki i opowie o nich.

Wycieczki autokarowe do Pragi

Dzięki swojemu położeniu geograficznemu w pobliżu granicy niemiecko-czeskej Drezno idealnie nadaje się jako punkt początkowy wycieczki autokarowej do Pragi. Podróż autokarem z Drezna do Pragi trwa, podobnie jak do Berlina, około trzy godziny, a busem można dotrzeć do Pragi już w niecałe dwie godziny. Również w Pradze zatroszczymy się o wyważony program zwiedzania, zawierający np. wizytę w zamku na Hradczanach, gdzie przechowywane są klejnoty królewskie, spacer Mostem Karola (czeski: Karlův most), znanym historycznym mostem na rzece Weltawie w Pradze, zwiedzanie Starego Miasta (Staré Město), Nowego Miasta (Nové Město) i Małej Strany (Malá Strana - jednej z najstarszych dzielnic Pragi) - zależnie od Państwa życzeń.

Wycieczki autokarowe do innych miejsc

Oprócz wyżej wymienionych propozycji wycieczek do Berlina, Lipska i Pragi zespół Drezno Bus z przyjemnością zorganizuje dla Państwa wycieczki do innych miast, na przykład do Miśni, Wittenbergi, Poczdamu, Weimaru, Jeny, Gery, Chemnitz, Zwickau lub Karlowych Warów (Karlsbad). Ponadto nasz zespół chętnie zajmie się organizacją wielodniowych wycieczek po Niemczech, do Czech, Austrii, Polski, Węgier, Włoch, Francji lub innych europejskich państw.

Rezerwacja wycieczki w Drezno Bus

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją wycieczki autokarowej z Drezna, prosimy o kontakt pod adresem . Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę wycieczki z Drezna w zależności od Państwa życzeń i potrzeb.

mouseover