Most "Niebieski cud"

Transport osobowy w Dreźnie: zamówienie autokaru

Drezno: plac Zamkowy

Transport autokarami i busami w Dreźnie

Drezno: dzielnica willowa

Rezerwacja transferów lotniskowych

Drezno: Zwinger

Transport na dalekobieżnych trasach z Drezna

Transport osób i transfery lotniskowe

Czy potrzebują Państwo transportu osób na obszarze Drezna, transferu lotniskowego z lub na lotnisko Dresden International lub przewozu osób na długodystansowej trasie w Niemczech lub w całej Europie? Zespół Drezno Bus będzie się bardzo cieszyć, mogąc być pomocnym w zamówieniu odpowiedniego autokaru każdej wielkości. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o oferowanych przez Drezno Bus różnych rodzajach przewozu osób w Dreźnie, do Drezna i z Drezna. Aby wynająć autokar do transportu osobowego prosimy o kontakt pod adresem: .

Transport osobowy w Dreźnie

Jeżeli potrzebują Państwo autokaru, aby przewieźć grupę z jednego miejsca do drugiego, z przyjemnością podstawimy odpowiedni dla Państwa transportu pojazd. Wysyłając do nas zapytanie, prosimy o podanie w treści wiadomości, kiedy i o której ma się odbyć dany przewóz, liczbę osób, które mamy przewieźć oraz punkt początkowy i końcowy przewozu. Wtedy otrzymają Państwo od nas indywidualnie przygotowaną ofertę. Oczywiście możemy także zorganizować transport wahadłowy lub transport pomiędzy większą ilością miejsc.

Transfer lotniskowy z/do Drezna

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa odbiór z lotniska w Dreźnie, jak również transfer lotniskowy autokarem lub busem na lotnisko Dresden International. Poza tym chętnie zawiezemy Państwa lub Państwa gości z i na lotniska Berlin Tegel, Berlin Schönefeld, Leipzig-Halle, Leipzig Altenburg, Cottbus-Drewitz oraz lotnisko Praga. W razie potrzeby zapewnimy również opiekę pilota, który powita grupę na lotnisku oraz zatroszczy się o profesjonalną koordynację większej ilości transferów lotniskowych. Aby zamówić transfer lotniskowy z lub do Drezna, prosimy podać w wiadmości: liczbę osób, datę, czas, lotnisko początkowe i docelowe, a także numer Państwa lotu oraz cel jazdy w Dreźnie, ew. punkt spotkania w Dreźnie.

Długodystansowy przewóz osób

Oprócz lokalnego transportu osobowego w Dreźnie i opisanych powyżej transferów lotniskowych w Drezno Bus mogą Państwo także zamówić przewóz osób do położonych dalej miejsc na terenie Niemiec, jak również międzynarodowy transport osób. Od Lizbony po Moskwę, od Edynburga po Ankarę - każdy cel podróży jest możliwy! W treści zapytania wystarczy tylko podać wielkość grupy, datę podróży z dokładną godziną odjazdu, miejsce odjazdu oraz miejsce docelowe. Wtedy otrzymają Państwo od nas ofertę na transport osób z lub do Drezna.

Zamówienie przewozu osób z/do Drezna

Aby zamówić transport z lub do Drezna, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem lub telefoniczny pod numerem +49 172 83 44 164 (z Niemiec), +49 351 214 39 066 (z Drezna), ew. +43 1966 02 61 (z Austrii). Czekamy na Państwa zapytania i z przyjemnością Państwu pomożemy!

mouseover