Drezno: Kościół Marii Panny

Wynajem autokarów: zwiedzanie autokarowe i transport osób

Drezno: Semperoper

Rezerwacja wycieczki autokarowej ze zwiedzaniem w Dreźnie

Serdecznie witamy w Drezno Bus!

Drezno Bus oferuje wynajem autokarów w Dreźnie i okolicach do zwiedzania, przewozu osób oraz na wycieczki autokarowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat zwiedzania Drezna autokarem, zapraszamy do odwiedzenia strony Zwiedzanie. W celu uzyskania bliższych informacji o transporcie osób autokarami i mikrobusami prosimy kliknąć na "Przewóz osób". Niektóre propozycje wycieczek autokarowych z Drezna po Saksonii, do sąsiedniej Brandenburgii oraz do Berlina i Czech znajdą Państwo na stronie Wycieczki.

Partnerzy Drezno Bus

Drezno Bus nie jest samodzielnym przedsiębiorstwem autokarowym, lecz częścią sieci wynajmu autokarów International Bustransfers.com, usługi świadczonej przez touroperatora City Tours. Rezerwacja wszystkich wycieczek i przewozów w Drezno Bus dokonywana jest w centrali wynajmu autokarów City Tours w Wiedniu. Zalety: nasz profesjonalny zespół jest do Państwa dyspozycji o każdej porze i na wszystkie pytania odpowie możliwie szybko i wyczerpująco. W ten sposób mogą Państwo skorzystać z know-how renomowanych przedsiębiorstw autokarowych i innych przedsiębiorstw turystycznych z całej Europy. A nasi kierowcy mogą skupić się na tym, co jest ich głównym zadaniem - bezpiecznie zawieźć Państwa do celu podróży!

Wynajem autokarów w Dreźnie

Aby wynająć autokar na czas zwiedzania, do przewozu osób lub na wycieczkę po Dreźnie i okolicy, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem lub telefon pod numerem +49 172 83 44 164 (z Niemiec), +49 351 214 390 66 (z Drezna), lub +43 19 660 261 (z Austrii).

Z przyjemnością jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, związane z wynajmem naszych autokarów i chętnie doradzimy w kwestii możliwych przewozów i wycieczek w Dreźnie i jego okolicach.

mouseover